Jubileumreis
Reizen zoals jij dat wilt.
Deze indrukwekkende en actieve jubileumreis laat je Nepal zien, voelen en beleven.

Je komt in direct contact met de prachtige natuur tijdens de mooie wandelingen door de Kathmandu vallei en rondom Gorkha. Ook tijdens de korte trektocht in de buurt van Pokhara, de tweede stad van Nepal, kun je genieten van een overweldigende natuur.
Je verblijft een paar dagen bij de gastvrije lokale bevolking thuis in het dorpje Khoplang, omgeven door groene heuvels en rijstvelden. Je verkent de omgeving en ziet hoe het dagelijkse leven zich afspeelt, hoe op het land gewerkt wordt en hoe de kinderen van het dorp les krijgen. Slapen bij de lokale bevolking wordt ook wel homestay genoemd en is de beste manier om het echte Nepalese leven te leren kennen.
Natuurlijk worden de belangrijkste culturele hoogtepunten niet vergeten. Je bezoekt bijzondere tempels en paleizen, oude koningssteden en belangrijke pelgrimsplaatsen.
Aan het eind van de reis kun je nog een paar dagen ontspannen in één van de mooiste natuurparken van Nepal, het Chitwan National Park.
Van dag tot dag programma van deze reis.
- Vlucht van Amsterdam naar Kathmandu
- Aankomst in Kathmandu
- Vrij in Kathmandu
- Vrij in Kathmandu
- Van Kathmandu naar de oude stad Bhaktapur en verder naar Nagarkot, een dorpje op de bergkam rond de Kathmandu vallei
- Van Nagarkot wandelen naar de hindoe tempel Changu Narayan. Daarna met de auto naar Dhulikhel, een dorp met weer een mooi uitkijkpunt
- Van Dhulikhel wandelen naar Namo Buddha en van deze pelgrimsplaats wandelen naar Panauti. Daarna met de auto of met lokaal vervoer naar Kathmandu
- Van Kathmandu met de lokale bus of met privé vervoer naar Gorkha bazaar
- Wandelen van Gorkha bazaar naar het dorpje Khoplang, verblijf bij de lokale bevolking
- Verblijf in Khoplang
- Verblijf in Khoplang
- Van Khoplang wandelen naar het dorp Palungtar
- Van Palungtar wandelen naar Dumre en van hier met de lokale bus of met privé vervoer naar Pokhara
- Vrij in Pokhara
- Van Pokhara naar het beginpunt van de trektocht, trek naar Ulleri
- Trek van Ulleri naar Ghorepani
- Trek van Ghorepani naar Ghandruk
- Trek van Ghandruk naar Naya Pul, het eindpunt van de trektocht, en met de auto naar Pokhara
- Van Pokhara naar het Chitwan National Park
- Verblijf in het Chitwan National Park
- Van het Chitwan National Park naar Kathmandu
- Vrij in Kathmandu
- Vlucht van Kathmandu naar Amsterdam
Wil jij deze jubileumreis ook maken?
Je kunt deze reis (samen met je reisgeno(o)t(en)) het gehele jaar boeken als individuele reis. Je bepaald dus zelf je vertrekdatum. De zomerperiode (juni tot en met september) is iets minder geschikt in verband met de regentijd.
Je wordt tijdens je reis begeleid door een engels sprekende Nepalese gids en tijdens de trektocht ook nog door een drager.
Jij kunt aangeven of je in de steden in een middenklasse hotel wilt verblijven of liever iets luxer. Op een aantal trajecten heb je de keuze samen te reizen met de lokale bevolking of te reizen met privé vervoer.
Mail ons voor meer informatie en voor een vrijblijvende prijsopgave.